Grafiki na ciele - rysujcie.pl

Grafiki na ciele

 Tatuaże aktualnie przeżywają swój renesans. Coraz więcej osób płci obojga chociaż raz pomyślało o takim właśnie ozdobieniu swojego ciała. Tatuaże już dawno przestały się źle kojarzyć, i dlatego coraz częściej je widać, zwłaszcza w porze letniej. Nie ma ścisłego rozgraniczenia na grafiki dla pań i panów, jednak można zauważyć pewne trendy. Każdy tatuażysta kraków przyzna, że panowie chętnie ozdabiają spore połacie skóry, na przykład tak zwany "rękaw" a panie wybierają grafiki nieco bardziej dyskretne. Jednak nie jest to żadną regułą.


Gdzie szukać inspiracji?


 Jak zwykle nieocenionym źródłem natchnienia jest internet. Powstają specjalne strony z wzorami tatuaży. Można również zaglądać na blogi w tej tematyce. Tam również można znaleźć informacje jak dbać o tatuaż i jakie są przeciwwskazania do posiadania takiego rysunku na skórze. Inspiracją przy wyborze grafiki może być również postać idola lub jakiejkolwiek postaci, która jest dla nas autorytetem. Bardzo często również widzimy jakiś ciekawy rysunek u dalszego znajomego i pytamy o studio tatuażu. Jednocześnie staramy się nie powtarzać pomysłów bliskich znajomych, albowiem może to nieść za sobą jakieś niezręczne sytuacje. Komu brakuje pomysłów, to pyta o nie w konkretnym studio. Każdy tatuażysta kraków ma w swoim portfolio mnóstwo propozycji. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.


Jakie trendy w tatuażach można zaobserwować?


 Jeśli chodzi o grafiki dla pań, to królują drobne, delikatne formy. Są to wzory zainspirowane naturą, a więc piórka, kwiaty, liście czy drzewka. Chętnie wybierane są obrazki przedstawiające owady, takie jak motyle czy ważki. Popularne są też napisy. Przeważnie są to sentencje w języku łacińskim lub angielskim. Równie często występują wzory geometryczne albo grafiki z popularnych seriali rysunkowych.


 Tatuaże męskie to na ogół duże rysunki, przykrywające większy obszar skóry. Tatuażysta kraków ma w swoich propozycjach sporo czarno-białych rockowych wzorów. Takimi grafikami panowie przyozdabiają plecy, klatki piersiowe a nierzadko całe nogi i ręce. Oddzielnym trendem są tatuaże nawiązujące do tradycyjnej, japońskiej Mangi.

Słowa kluczowe:tatuażysta kraków,